1 Умови

Умови використання «EdCamp Ukraine»

Остання редакція: 10.11.2021

Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими Умовами використання («Умови») перед тим, як користуватися вебсайтом «EdCamp Ukraine» https://www.edcamp.ua (далі – «Вебсайт»), де розміщена інформація про ГО «ЕдКемп Україна» та її діяльність.

 

Умови містять важливу інформацію про Ваші права і обов’язки. Якщо Ви не погоджуєтеся з цими Умовами, будь ласка, не використовуйте Вебсайт.

 

Вживаючи «ГО «ЕдКемп Україна», «ми», «нас» або «наш» у цих Умовах, ми маємо на увазі громадську організацію «ЕдКемп Україна», що володіє Вебсайтом і надає його для використання користувачам/-кам.

 

Обробка персональних даних у зв’язку з використанням Вами Вебсайту здійснюється відповідно до нашої Політики приватності.
Якщо у Вас є будь-які запитання або коментарі щодо цих Умов або функціонування Вебсайту, Ви можете знайти відповідь у розділі «Часті запитання» або зв’язатися з нами за електронною адресою [email protected].

Повна угода

Ці Умови і будь-які політики, включаючи нашу Політику приватності, що опубліковані на Вебсайті, складають повну юридично зобов’язуючу угоду між Вами («Ви» або «користувач/-ка») і ГО «ЕдКемп Україна», що регулює Ваше використання Вебсайту.

Використовуючи Вебсайт, Ви тим самим заявляєте і підтверджуєте, що:

 1. Ви ознайомилися з Умовами, розумієте їх зміст і зобов’язуєтеся дотримуватися цих Умов у повному обсязі;
 2. Вам не менше 18 років (у іншому випадку Ви можете використовувати Вебсайт лише за участі батьків або опікунів);
 3. Ви маєте відповідні повноваження, діючи від імені та в інтересах юридичної особи;
 4. Ви дотримуєтесь чинного законодавства.

Діяльність EdCamp Ukraine

ГО «ЕдКемп Україна» проводить навчальні та інформаційно-освітні події з метою підвищення кваліфікації працівників/-иць сфери освіти. Такі події відбуваються на національному та регіональному рівнях в онлайн та офлайн-форматах.

Звертаємо увагу, що деякі події можуть бути платними. Докладну інформацію, зокрема щодо умов проведення, вартості та порядку оплати, Ви можете знайти в описі конкретної події.

За результатами відвідування наших подій Ви отримаєте від ГО «ЕдКемп Україна» посвідку про участь та, за бажання й після заповнення підсумкової рефлексійної форми, сертифікат про підвищення кваліфікації. Дізнайтесь більше про стратегію ГО «ЕдКемп Україна» щодо стандартизації програм підвищення кваліфікації та умови отримання сертифікатів, прочитавши Положення «Про політику стандартизації та сертифікації програм підвищення кваліфікації».

Вебсайт EdCamp Ukraine

За допомогою Вебсайту можна дізнатися про діяльність ГО «ЕдКемп Україна», відслідковувати в календарі актуальну інформацію про події, які ми організовуємо, використовуючи зручний пошук за фільтрами, а також зареєструватися на участь.

Ми ведемо реєстр виданих сертифікатів про підвищення кваліфікації на Вебсайті. Зазначивши у формі пошуку реквізити конкретного сертифікату, можна дізнатися, чи дійсно він видавався.

Ви можете переглядати та відгукуватися на актуальні вакансії на Вебсайті, долучатися до проведення наших подій як волонтер/-ка або на партнерських засадах, надіславши онлайн-анкету.

За допомогою Вебсайту користувачі/-ки можуть робити благодійні внески на користь ГО «ЕдКемп Україна», яка використовує їх на реалізацію статутних цілей для організації описаних вище подій. Ви можете внести одноразову допомогу або підключити щомісячну підписку на певну суму, яку можна скасувати в будь-який момент на сторінці «Управління підпискою». Покликання на оплату Ви отримаєте у листі-підтвердженні. Оплата здійснюється за допомогою сервісів Приват24, LiqPay або служби підтримки Вашого банку. Сплачені благодійні внески не повертаються.

Зверніть увагу, що платежі через наш Сайт забезпечуються провайдером платіжних послуг, якого ми не контролюємо, а саме LiqPay. Щойно Ви переходите за покликанням для оплати замовлення, Ви повинні дотримуватися правил провайдера. Ми не несемо відповідальності за обробку Ваших персональних даних сторонніми провайдерами.

Контент та інтелектуальна власність

Вебсайт належить і контролюється ГО «ЕдКемп Україна». Усі матеріали Вебсайту, включаючи тексти, зображення, дизайн, графіку, інформацію, логотипи, іконки, аудіо- та відеозаписи, інтерфейси, програмне забезпечення, торговельні марки, фірмові найменування тощо («Контент»), а також авторські та інші права інтелектуальної власності на такий Контент належать ГО «ЕдКемп Україна» або розміщені зі згоди правовласника.

Контент і будь-які його елементи забороняється використовувати без попереднього письмового дозволу ГО «ЕдКемп Україна» або відповідних власників будь-яким чином, не передбаченим цими Умовами.

За умови дотримання Вами положень цих Умов, ГО «ЕдКемп Україна» надає Вам обмежену, невиключну, відкличну ліцензію без права на субліцензію та передання на:

 1. використання Вебсайту з Ваших персональних пристроїв на передбачених у цьому документі умовах;
 2. перегляд і доступ до будь-якого Контенту, розміщеного на Вебсайті ГО «ЕдКемп Україна», виключно для особистого некомерційного використання.

ГО «ЕдКемп Україна» може періодично оновлювати і модифікувати функціонал Вебсайту. Викладена тут ліцензія поширюється на будь-які оновлення та модифікації, якщо інше не буде повідомлено ГО «ЕдКемп Україна».

Ви не можете відтворювати, публікувати, поширювати, змінювати, створювати похідні твори чи іншим чином використовувати Контент з комерційною метою без нашого попереднього письмового дозволу або з іншою незаконною метою. Ви погоджуєтесь не змінювати і не видаляти будь-які повідомлення про право власності з матеріалів, завантажених чи роздрукованих з Вебсайту.

Сторонні сервіси та вебсайти

Деякі функції Вебсайту, як наприклад реєстрація на події, придбання товарів, перегляд онлайн-подій та відеоматеріалів, краудфандинг, передбачають використання сторонніх сервісів і вебсайтів, які ми не контролюємо.

Ми не несемо відповідальності за контент та функціонал, які можуть пропонуватися на таких вебсайтах або такими сторонніми сервісами. Ви використовуєте їх на свій ризик.

Звертаємо увагу, що до Вашого користування сторонніми сайтами та сервісами застосовуються інші умови використання та політика приватності. У жодному разі ГО «ЕдКемп Україна» не несе відповідальності за персональні дані, які обробляються сторонніми вебсайтами і сервісами.

Відмова від гарантій

Вебсайт надається на умовах «як є». Якщо інше не передбачено цими Умовами або іншими політиками Вебсайту, ГО «ЕдКемп Україна» відмовляється від усіх гарантій, у максимально допустимих законодавством межах, стосовно Вебсайту, його функціоналу та Контенту, включаючи, без обмежень, гарантії придатності для певної мети і непорушення прав інтелектуальної власності третіх осіб чи інших прав.

ГО «ЕдКемп Україна» не надає жодних гарантій щодо точності, актуальності, придатності для використання інформації, яку можна отримати за допомогою Вебсайту або відвідуючи організовані нами події.

Ми не даємо жодних гарантій, зокрема, щодо точності, корисності, надійності та коректності роботи Вебсайту. ГО «ЕдКемп Україна» не гарантує, що робота Вебсайту буде безперервною або безпечною, що будь-які дефекти будуть виправлені або що Вебсайт не містить вірусів чи інших шкідливих елементів.

Обмеження відповідальності

ГО «ЕдКемп Україна» не несе відповідальності, якщо будь-яка інформація, матеріали, контент, доступні через Вебсайт, є неточними або неповними, а також за типографічні помилки або недоліки в тексті й інших матеріалах.

У жодному разі ГО «ЕдКемп Україна», її співробітники/-ці або агенти не несуть відповідальності за прямі, опосередковані, випадкові, спеціальні, присуджені та побічні збитки, включаючи упущену вигоду, втрату даних або пошкодження власності, пов’язані з використанням або неможливістю використання Вебсайту чи опублікованого на ньому Контенту; за збитки та шкоду, що виникли в результаті використання отриманої за допомогою Вебсайту інформації або послуг, а також у результаті помилок, дефектів і перебоїв у роботі Вебсайту, навіть якщо ГО «ЕдКемп Україна» була повідомлена про можливість таких збитків.

Наведені положення щодо відмови від гарантій та обмеження відповідальності застосовуються в максимальному обсязі, який допускає чинне законодавство.

Відшкодування збитків

У максимально допустимих чинним законодавством межах Ви погоджуєтеся звільнити від відповідальності, відшкодувати збитки і захистити ГО «ЕдКемп Україна», наших партнерів/-ок, співробітниць/-ків, підрядників/-иць і агентів/-ок від будь-яких позовів, відповідальності, шкоди, збитків і витрат, включаючи обґрунтовані юридичні та бухгалтерські витрати, будь-яким чином пов’язаних або таких, що виникають у результаті:

 1. порушення Вами будь-якого з положень цих Умов;
 2. Вашого використання / неналежного використання Вебсайту, Контенту;
 3. порушення Вами законів або прав третіх осіб.

Ви також погоджуєтесь відшкодувати ГО «ЕдКемп Україна» будь-які збитки і витрати, понесені ГО «ЕдКемп Україна» (включаючи гонорари або витрати на адвокаток/-ів, бухгалтерів/-ок, професійних радників/-иць та інших експерток/-ів) у зв’язку із захистом чи врегулюванням спорів, що виникли через використання Вами Вебсайту для будь-яких протизаконних або заборонених цілей.

Застосовне право і вирішення спорів

Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України.

Якщо будь-який матеріал на Вебсайті або Ваше використання Вебсайту суперечить законодавству Вашого місцезнаходження, Вебсайт не призначений для Вас, ми просимо Вас його не використовувати. Ви несете відповідальність за ознайомлення із законами своєї країни та їх дотримання.

За винятком випадків, коли це заборонено чинним законодавством та без обмеження прав споживачок/-ів, Ви погоджуєтесь з тим, що будь-який конфлікт, вимога чи суперечка, що прямо чи опосередковано пов’язані з Вебсайтом чи цими Умовами, включаючи, без обмежень, ті, що стосуються їх дійсності, тлумачення чи застосування, повинні вирішуватися шляхом мирних переговорів безпосередньо з командою ГО «ЕдКемп Україна» відповідно до принципів добросовісної співпраці. Якщо шляхом переговорів не вдається досягти консенсусу, суперечка повинна вирішуватись виключно в судах України, відповідно до чинного законодавства.

Усі претензії повинні бути пред’явлені протягом одного (1) року з моменту їх виникнення, за винятком випадків, коли чинне законодавство вимагає більш тривалого періоду.

Електронні повідомлення

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що на вказані Вами контактні дані ми можемо надсилати Вам, зокрема,

 1. повідомлення про оновлення Вебсайту;
 2. інформацію або матеріали, що стосуються користування Вами Вебсайту, зокрема, повідомлення про подані заявки на участь у наших подіях або про долучення до нашої діяльності, підказки та корисну інформацію про використання Вебсайту;
 3. інформацію щодо оновлення цих Умов.

Інші умови

ГО «ЕдКемп Україна» має право здійснювати моніторинг відповідності Вашого користування Вебсайтом і вимог цих Умов. У випадку порушень ми можемо відкликати чи припинити надавати Вам доступ до Вебсайту. Ви можете припинити дію цієї Угоди між Вами і ГО «ЕдКемп Україна», припинивши використання Вебсайту.

У будь-який час, на власний розсуд, ми залишаємо за собою право змінювати, призупиняти чи припиняти Вебсайт, Контент, функції чи пропозиції, з попередженням або без; та / або пропонувати або скасовувати можливості для деяких або всіх користувачок/-ів Вебсайту. Ви погоджуєтесь, що у такому випадку ми не несемо відповідальності перед Вами або перед будь-якою третьою особою.

Якщо будь-яке з положень цих Умов буде визнано незаконним, недійсним або незастосовним, інші положення цих Умов залишатимуться в силі і підлягатимуть виконанню.

Ми можемо передати свої права і обов’язки за цими Умовами третій стороні, але це не вплине на Ваші права чи наші зобов’язання за цією угодою.
Друкована версія цих Умов є допустимим доказом у судовому або адміністративному провадженні, яке виникло на підставі або у зв’язку з використанням Вебсайту, тією ж мірою і за тих же умов, що й інші ділові документи і записи, що були створені і зберігаються у друкованому вигляді.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни до цих Умов. У випадку суттєвої зміни, що може впливати на використання Вами Вебсайту або на Ваші права як користувача/-ки Вебсайту, ми повідомимо Вас про такі зміни у розумні строки до набуття ними чинності шляхом надсилання відповідного повідомлення на Вашу електронну пошту.

Контактні данні

Якщо у Вас є будь-які запитання або коментарі щодо цих Умов або Вебсайту, будь ласка, зв’яжіться з нами:

Громадська Організація «ЕдКемп Україна»

Код ЄДРПОУ: 40209526

Адреса: Україна, 61045, м. Харків, пров. Отакара Яроша, буд. 20, корп. 1, кв. 88

Адреса для листування: 61002, м. Харків, вул. Куликівська, б. 11, пов. 1

Електронна адреса: [email protected]

© Цей документ підготовлено юридичною фірмою «Avitar».